Explore Template

Cart empty
Total 0,00 €

My account

Fotogalerie

V této sekci naleznete rozmanitý výběr návrhů, skic, obrázků a fotografií jak námi vytvořených grafických podkladů a CNC digitálních modelů, tak samozřejmě také výběr fotografií hotových fyzických produktů realizovaných v našich výrobních podmínkách, případně také vyrobených přímo našimi zákazníky.
 
 
V hlavní nabídce této fotogalerie naleznete:
 
Výroba reliéfů a plaket: jedná se zde o náhledy námi vytvořených digitálních CNC modelů s jejichž využitím byly vyrobeny fyzické reliéfní a bas-reliéfní produkty. Fotografie těchto fyzických produktů jsou také součástí prezentace.
 
Produkce portrétů: součástí této sekce jsou námi vytvořené digitální CNC modely (portréty) spolu s předlohou, tedy s fotem konkrétní osoby. U většiny položek je také přiložena fotografie fyzického produktu vyrobeného s použitím portrétního modelu. 
 
Tvorba a výroba soch a figurek: v 3D sekci jsou k nahlédnutí naše digitální modely, které byly využity v oblasti 5-osého CNC výrobního procesu. V tomto případě se tedy skutečně jedná o plné 3D výrobky opracované / obrobené ze všech stran. 
 
Práce našich zákazníků: obsahuje fotografie výrobků, které naši zákazníci vyrobili ve vlastních výrobních podmínkách s využitím námi dodaných digitálních modelů. Každý zákazník, který souhlasí s publikováním svých fotografií, dostane také možnost zdarma publikovat své kontaktní údaje. Jedná se tedy o zajímavý způsob reklamy, který umožňuje našim zákazníkům prezentovat své výrobní možnosti na tomto webu.
 
Kreslená tvorba: naše kresby a návrhy vytvořené jak pro účely výroby, tak pro zábavu a z dlouhé chvíle :)
 
Speciální kolekce: představení aktuálních tématických kolekcí, které jsou buď právě v přípravě, nebo jsou již součástí naší nabídky.
 
 

Stručně o nás

Vznik studia je datován rokem 2008. Právě toho roku jsme byli vůbec prvním subjektem v ČR nabízející zakázkový servis zaměřený na tvorbu uměleckých digitálních modelů se specializací na CNC obrábění! Tvoříme z 2D podkladů jako jsou fotky, obrázky či nákresy. Disponujeme také CNC technikou, zajišťujeme výrobu uměleckých, dekorativně zaměřených zakázkových produktů.

Kontaktujte nás

Digitální modely a fyzická CNC výroba na zakázku. Máte-li námět na spolupráci nebo dotazy k naší nabídce, prosím kontaktujte nás.

David Borovička
E-Mail: david (zavináč) borovicka.eu
Skype: davidborovicka
Tel.: +420 724 649 498
WhatsApp: +420 724 649 498

Autorské právo

Veškerá digitální data prezentovaná na tomto webu (včetně textové náplně, fotografií, apod.) jsou autorským dílem ve smyslu autorského zákona. Nositelem autorských práv k výše uvedenému je subjekt Studio Borovička, případně subjekty, které figurují jako oficiální obchodní společník našeho studia, s jejichž svolením dané data publikujeme (fotobanka, zákazníci, apod.) Publikování nebo další šíření obsahu tohoto webu není dovoleno bez písemného souhlasu autorů.