Explore Template

Cart empty
Total 0,00 €

My account

Obchodní podmínky / Úvod

Základní informace ohledně obchodních podmínek našeho studia
Všechny body, které v sekci "Obchodní podmínky" zmiňujeme, jsou velmi důležité a chrání jak nás poskytovatele služeb a dodavatele produktů, tak Vás - zájemce o naše služby. Informační náplň doporučujeme přečíst celou, vyhnete se tak možným nedorozuměním, které mohou plynout z nedostatečného zájmu o naše "Obchodní podmínky", jimiž se náš servis důsledně řídí. Seznámíte se zde s licenčním systémem, který využíváme. Dále zde naleznete informace v rámci objednávky digitálních modelů a fyzických výrobků, zakázkové práce, popsány jsou také informace ohledně ochrany osobních údajů ve spojení s členskou registrací na tomto webu, a podobně. Pokračujte prosím kliknutím na požadovanou kategorii této sekce, kde se dozvíte více.
 
POZNÁMKA: Máte-li námět na technickou úpravu našich podmínek ve smyslu zjednodušení našeho přístupu k Vám, případně naleznete-li v našich podmínkách zmínku, která znamená problém s ohledem na vzájemnou spolupráci, jsme vstřícní přistoupit k úpravě za předpokladu, že nedojde k narušení našich vlastních zájmů. Daný námět bude nejdříve posouzen a posléze buď realizován, nebo dále zamítnut jako nepřípustný. V takových případech nás prosím kontaktujte.
 
Tyto podmínky a všechny ostatní podmínky publikované na tomto webu vstupují v platnost jejich zveřejněním.
 
V Kyjově dne 21.11.2018
David Borovička
 
 
 
 

Stručně o nás

Vznik studia je datován rokem 2008. Právě toho roku jsme byli vůbec prvním subjektem v ČR nabízející zakázkový servis zaměřený na tvorbu uměleckých digitálních modelů se specializací na CNC obrábění! Tvoříme z 2D podkladů jako jsou fotky, obrázky či nákresy. Disponujeme také CNC technikou, zajišťujeme výrobu uměleckých, dekorativně zaměřených zakázkových produktů.

Kontaktujte nás

Digitální modely a fyzická CNC výroba na zakázku. Máte-li námět na spolupráci nebo dotazy k naší nabídce, prosím kontaktujte nás.

David Borovička
E-Mail: david (zavináč) borovicka.eu
Skype: davidborovicka
Tel.: +420 724 649 498
WhatsApp: +420 724 649 498

Autorské právo

Veškerá digitální data prezentovaná na tomto webu (včetně textové náplně, fotografií, apod.) jsou autorským dílem ve smyslu autorského zákona. Nositelem autorských práv k výše uvedenému je subjekt Studio Borovička, případně subjekty, které figurují jako oficiální obchodní společník našeho studia, s jejichž svolením dané data publikujeme (fotobanka, zákazníci, apod.) Publikování nebo další šíření obsahu tohoto webu není dovoleno bez písemného souhlasu autorů.