Explore Template

Cart empty
Total 0,00 €

My account

Nezávazná poptávka / CNC Modely

Veškerá Vámi odeslaná data nebudou za žádných okolností žádnou cestou šířena dále, tomu se zavazujeme. Data, která nám odešlete, považujeme za přísně důvěrná a s ohledem na tento status k nim budeme také přistupovat.

Browse files
Size limit for each file is 10.0 MB
  captcha

  Stručně o nás

  Vznik studia je datován rokem 2008. Právě toho roku jsme byli vůbec prvním subjektem v ČR nabízející zakázkový servis zaměřený na tvorbu uměleckých digitálních modelů se specializací na CNC obrábění! Tvoříme z 2D podkladů jako jsou fotky, obrázky či nákresy. Disponujeme také CNC technikou, zajišťujeme výrobu uměleckých, dekorativně zaměřených zakázkových produktů.

  Kontaktujte nás

  Digitální modely a fyzická CNC výroba na zakázku. Máte-li námět na spolupráci nebo dotazy k naší nabídce, prosím kontaktujte nás.

  David Borovička
  E-Mail: david (zavináč) borovicka.eu
  Skype: davidborovicka
  Tel.: +420 724 649 498
  WhatsApp: +420 724 649 498

  Autorské právo

  Veškerá digitální data prezentovaná na tomto webu (včetně textové náplně, fotografií, apod.) jsou autorským dílem ve smyslu autorského zákona. Nositelem autorských práv k výše uvedenému je subjekt Studio Borovička, případně subjekty, které figurují jako oficiální obchodní společník našeho studia, s jejichž svolením dané data publikujeme (fotobanka, zákazníci, apod.) Publikování nebo další šíření obsahu tohoto webu není dovoleno bez písemného souhlasu autorů.