Explore Template

Cart empty
Total 0,00 €

My account

CNC modely na zakázku / Základní informace

Co Vám můžeme nabídnout?
Tvoříme digitální, umělecko/dekorativní CNC modely všeho druhu. K tvorbě nepotřebujeme více, než-li stručné zadání, případně libovolné 2D podklady.
 
Jak proces tvorby probíhá?
Jako předloha pro naši práci nám postačí základní slovní nebo písemný popis projektu, případně nákres, obrázek, fotka, nebo jiné 2D podklady. Nic více od zákazníků nevyžadujeme, při spolupráci s námi ani více není třeba. Při zpracování základního námětu zákazníka, který nemůže dodat obrazovou dokumentaci, přistupujeme k návrhu nákresu projektu. Tento nákres, provedený zkušenou rukou kreslíře, je posléze předložen zákazníkovi k odsouhlasení, případně ke korekcím, které jsou na přání ihned provedeny. Jakmile je nákres odsouhlasen, je na řadě digitální tvorba samotného prostorového CNC modelu. Pokud má zákazník k dispozici 2D podklady, nákres již není třeba tvořit a k tvorbě modelu se přistupuje ihned. Jakmile je model hotov, zašleme zákazníkovi náhled k odsouhlasení. Ke korekcím v případě nutnosti přistupujeme ihned. Po potvrzení modelu zákazníkem jsou data připraveny k odeslání.
 
 
Jak si tvorbu zakázkového CNC modelu můžete objednat? Využijte jednoduchý poptávkový formulář.
- Naše praxe ukázala, co vše je nutné k zakázkovému projektu předložit a také co my, jako dodavatelé, pro svou práci nutně potřebujeme. Právě takové body nese náš stručný objednávkový formulář, o jehož vyplnění prosíme každého potenciálního zájemce o zakázkovou tvorbu.
 
- Důležité body, které jsou obsahem tohoto formuláře, nám pomohou připravit ideální produkt vyrobený přesně na míru Vašim požadavkům. Vaše poptávka po odeslání formuláře je nezávazná, to znamená, že Vám budou sděleny informace  ohledně výroby produktu, termín dodání, cena za vyhotovení, apod. Po obdržení těchto informací je jen na Vás, zda-li do projektu půjdete, nebo ne.
 
- Veškerá Vámi odeslaná data nebudou za žádných okolností žádnou cestou šířena dále, tomu se zavazujeme. Data, která nám odešlete, považujeme za přísně důvěrné a s ohledem na tento status k nim budeme také přistupovat. Formulář nezávazné poptávky naleznete zde.
 
Výhody takové tvorby?
Nemáte nic jiného, než vlastní originální myšlenku s ohledem na zadání projektu? Případně, máte k dispozici pouze fotku či nákres, a potřebujete přesné digitální ztvárnění daného motivu? Právě z takových podkladů jsme schopni progresivně pracovat. Naše schopnosti a technické zázemí nám umožňuje přesně takovou, na dodané podklady nenáročnou, profesionální digitální tvorbu. Nyní již není třeba utrácet horentní sumy za 3D skenování, při spolupráci s námi nepotřebujete ani fyzickou předlohu.
 
Jaké jsou ceny za takový typ servisu, existuje ceník?
Jedná se o otázku, ke které přistupujeme velmi individuálně. Každý projekt je jiný, každý zákazník má zájem o jiný typ produktu. Vždy je třeba zvlášť posoudit výrobní požadavky, časovou a technickou náročnost a dle těchto parametrů pak stanovit konečnou cenu za vyhotovení díla. Ke sběru tohoto typu informací využíváme výše jmenovaný formulář, jedná se o nezávaznou poptávku, na kterou obratem reagujeme s bližší nabídkou.
 
Jaké typy digitálních modelů nabízíme?
   - Reliéfní a bas-reliéfní digitální modely
   - Plně 3D digitální modely
 
Jaký digitální výstup nabízíme? Jak je to s kompatibilitou s CAD/CAM systémy?
Software, jenž využíváme k naší tvorbě, pracuje na bázi polygonů (polygons). Dodání polygonových dat ve formátech STL, OBJ a 3DS je samozřejmostí, na vyžádání jsme schopni také exportovat v jiných, méně běžných formátech. Mezi nejznámější CAD/CAM software, jehož kompatibilita s námi dodávanými modely je garantována, patří: Delcam/Autodesk Artcam (všechny verze), Vectric Aspire,Vectric Cut3D, Type3, a mnoho dalších. Naopak, námi dodávaná data nejsou vytvořena na bázi ploch (solids), kompatibilitu s čistě strojařským software pracujícím na bázi zmíněné struktury nejsme schopni garantovat.
 
Důležité: Před objednávkou se nejdříve ujistěte, že námi dodávaná data jsou kompatibilní s Vámi využívaným software. Stačí se registrovat na našem webu, stáhnout si zkušební model a vyzkoušet jej importovat přímo ve Vašich podmínkách. Naše studio nevrací pořizovací částku za data v případě, zjistí-li zákazník dodatečně, že jsou námi dodaná data nekompatibilní s jeho software.
 
Pod jakou licencí CNC modely tvoříme?
Zákazník dostává na výběr ze dvou typů licencí: exkluzivní a neexkluzivní. Stručně, exkluzivita zajišťuje zákazníkovi digitální produkt, který již nikdy více nebude nabízen, či prodáván našim studiem. Neexkluzivní licence nám, jakožto dodavateli, zajišťuje oprávnění kopírovat poptávané dílo a dále jej v odsouhlasené podobě nabízet a prodávat ostatním zájemcům. Dílo pod takovou licencí již nepatří jen zadavateli práce, nýbrž všem ostatním potenciálním zájemcům. Výhodou pro zákazníka je fakt, že zakázková výroba pod neexkluzivní licencí je levnější. Schéma našeho licenčního systému naleznete zde.
 
Jak probíhá dodání CNC modelu?
Hotový model je uložen v digitální schránce, odkud si jej zákazník stáhne.
 
Jaké máme reference?
Digitální data dodáváme široké škále jak zahraničních, tak tuzemských firem. Portfolio našich produktů si můžete prohlédnout zde.
 
Důležité doplňující informace
Pro více informací s ohledem na spolupráci, licenční systém, na jehož bázi fungujeme, na dodací podmínky, obchodní podmínky a jiné, prosím navštivte sekci obchodní podmínky.
 
 

Stručně o nás

Vznik studia je datován rokem 2008. Právě toho roku jsme byli vůbec prvním subjektem v ČR nabízející zakázkový servis zaměřený na tvorbu uměleckých digitálních modelů se specializací na CNC obrábění! Tvoříme z 2D podkladů jako jsou fotky, obrázky či nákresy. Disponujeme také CNC technikou, zajišťujeme výrobu uměleckých, dekorativně zaměřených zakázkových produktů.

Kontaktujte nás

Digitální modely a fyzická CNC výroba na zakázku. Máte-li námět na spolupráci nebo dotazy k naší nabídce, prosím kontaktujte nás.

David Borovička
E-Mail: david (zavináč) borovicka.eu
Skype: davidborovicka
Tel.: +420 724 649 498
WhatsApp: +420 724 649 498

Autorské právo

Veškerá digitální data prezentovaná na tomto webu (včetně textové náplně, fotografií, apod.) jsou autorským dílem ve smyslu autorského zákona. Nositelem autorských práv k výše uvedenému je subjekt Studio Borovička, případně subjekty, které figurují jako oficiální obchodní společník našeho studia, s jejichž svolením dané data publikujeme (fotobanka, zákazníci, apod.) Publikování nebo další šíření obsahu tohoto webu není dovoleno bez písemného souhlasu autorů.