Explore Template

Cart empty
Total 0,00 €

My account

Fyzická výroba na zakázku / Základní informace

Co Vám můžeme nabídnout?
Vyrábíme fyzické, umělecko/dekorativní produkty všeho druhu. K výrobě nepotřebujeme více, než-li stručné zadání, případně libovolné 2D podklady.
 
Jak proces výroby probíhá?
Jako předloha pro naši práci nám postačí základní slovní nebo písemný popis projektu, případně nákres, obrázek, fotka, nebo jiné 2D podklady. Nic více od zákazníků nevyžadujeme, při spolupráci s námi ani více není třeba. Při zpracování základního námětu zákazníka, který nemůže dodat obrazovou dokumentaci, přistupujeme k návrhu nákresu projektu. Tento nákres, provedený zkušenou rukou kreslíře, je posléze předložen zákazníkovi k odsouhlasení, případně ke korekcím, které jsou na přání ihned provedeny. Jakmile je nákres odsouhlasen, je na řadě digitální tvorba samotného prostorového CNC modelu. Pokud má zákazník k dispozici 2D podklady, nákres již není třeba tvořit a k tvorbě modelu se přistupuje ihned. Je-li digitální model hotov, zašleme zákazníkovi náhled k odsouhlasení. Ke korekcím v případě nutnosti přistupujeme ihned. Jakmile máme podobu digitálních dat potvrzenu, přistupujeme k výrobě fyzického produktu s využitím CNC techniky. Po dokončení výroby umělecký řezbář provede finální, ruční dočištění materiálu a zvýrazní všechny detaily. Následuje povrchová úprava dle přání zákazníka a dílo je hotovo, připraveno k předání.
 
 
Jak si výrobu zakázkového produktu můžete objednat? Využijte jednoduchý poptávkový formulář.
- Naše praxe ukázala, co vše je nutné k zakázkovému projektu předložit a také co my, jako dodavatelé, pro svou práci nutně potřebujeme. Právě takové body nese náš stručný objednávkový formulář, o jehož vyplnění prosíme každého potenciálního zájemce o zakázkovou tvorbu.
 
- Důležité body, které jsou obsahem tohoto formuláře, nám pomohou připravit ideální produkt vyrobený přesně na míru Vašim požadavkům. Vaše poptávka po odeslání formuláře je nezávazná, to znamená, že Vám budou sděleny informace ohledně výroby produktu, termín dodání, cena za vyhotovení, apod. Po obdržení těchto informací je jen na Vás, zda-li do projektu půjdete, nebo ne. 
 
- Veškerá Vámi odeslaná data nebudou za žádných okolností žádnou cestou šířena dále, tomu se zavazujeme. Data, která nám odešlete, považujeme za přísně důvěrná a s ohledem na tento status k nim budeme také přistupovat. Formulář nezávazné poptávky naleznete zde.
 
Výhody takové výroby?
Nemáte nic jiného, než vlastní originální myšlenku s ohledem na zadání projektu? Případně, máte k dispozici pouze fotku či nákres, a potřebujete přesné fyzické ztvárnění daného motivu? Právě z takových podkladů jsme schopni progresivně pracovat. Naše schopnosti a technické zázemí nám umožňuje přesně takovou, na dodané podklady nenáročnou, profesionální výrobu.
 
Jaké jsou ceny za takový typ servisu, existuje ceník?
Jedná se o otázku, ke které přistupujeme velmi individuálně. Každý projekt je jiný, každý zákazník má zájem o jiný typ produktu. Vždy je třeba zvlášť posoudit výrobní požadavky, časovou a technickou náročnost a dle těchto parametrů pak stanovit konečnou cenu za vyhotovení díla. Ke sběru tohoto typu informací využíváme výše jmenovaný formulář, jedná se o nezávaznou poptávku, na kterou obratem reagujeme s bližší nabídkou.
 
 Co všechno vyrábíme a jaké práce s ohledem na fyzickou výrobu nabízíme?
   - Reliéfní a bas-reliéfní výrobky, plakety, cedule, řezby, dřevořezby
   - Sochy, sošky a figurky
   - Portréty ve formě reliéfů a byst
   - Ornamentální a jiné doplňky pro nábytkářské firmy
   - Reklamní 3D tabule, erby a znaky
   - Podložky pod myslivecké a jiné trofeje
   - Pažby všeho duhu a to včetně ornamentálních motivů
   - Výroba gravírováním
   - Výroba libovolných fyzických segmentů s maximální digitální přesností
   - Formy všeho druhu, apod.
 
Jsme schopni kopírovat fyzické výrobky?
Ano, k dispozici máme také kopírovací frézu a laserový 3D skener. Díky tomuto zařízení jsme schopni kopírovat a posléze sériově vyrábět fyzické výrobky.
 
Jsme schopni vyrobit fyzický produkt s pomocí zákazníkem dodaného CNC digitálního modelu?
Ano, jistě. Pokud zákazník disponuje digitálním modelem a nemá vlastní možnosti využití CNC techniky, pak můžeme tento model využít spolu s naší technikou.
 
Pod jakou licencí vyrábíme?
Zákazník dostává na výběr ze dvou typů licencí: exkluzivní a neexkluzivní. Stručně, exkluzivita zajišťuje zákazníkovi fyzický produkt, který již nikdy více nebude nabízen, či prodáván našim studiem. Neexkluzivní licence nám, jakožto dodavateli, zajišťuje oprávnění kopírovat poptávané dílo a dále jej v odsouhlasené podobě nabízet a prodávat ostatním zájemcům. Dílo pod takovou licencí již nepatří jen zadavateli práce, nýbrž všem ostatním potenciálním zájemcům. Výhodou pro zákazníka je fakt, že zakázková výroba pod neexkluzivní licencí je levnější. Schéma našeho licenčního systému naleznete zde.
 
Jak probíhá dodání produktu?
Dle dohody se zákazníkem. Produkt je možné vyzvednout přímo v naší výrobně, případně odeslat dopravcem, nebo také osobně dopravit na Vámi udané místo dodání (osobně dopravujeme výrobky větších rozměrů, kde hrozí poškození při využití běžného, externího dopravce). O ceně dopravy bude zákazník informován předem.
 
Jaké máte reference?
Na dodávání produktů spolupracujeme s širokou škálou jak zahraničních, tak tuzemských firem. Portfolio našich produktů si můžete prohlédnout zde.
 
Důležité doplňující informace
Pro více informací s ohledem na spolupráci, licenční systém, na jehož bázi fungujeme, na dodací podmínky, obchodní podmínky a jiné, prosím, klikněte zde.
 
 
 

Stručně o nás

Vznik studia je datován rokem 2008. Právě toho roku jsme byli vůbec prvním subjektem v ČR nabízející zakázkový servis zaměřený na tvorbu uměleckých digitálních modelů se specializací na CNC obrábění! Tvoříme z 2D podkladů jako jsou fotky, obrázky či nákresy. Disponujeme také CNC technikou, zajišťujeme výrobu uměleckých, dekorativně zaměřených zakázkových produktů.

Kontaktujte nás

Digitální modely a fyzická CNC výroba na zakázku. Máte-li námět na spolupráci nebo dotazy k naší nabídce, prosím kontaktujte nás.

David Borovička
E-Mail: david (zavináč) borovicka.eu
Skype: davidborovicka
Tel.: +420 724 649 498
WhatsApp: +420 724 649 498

Autorské právo

Veškerá digitální data prezentovaná na tomto webu (včetně textové náplně, fotografií, apod.) jsou autorským dílem ve smyslu autorského zákona. Nositelem autorských práv k výše uvedenému je subjekt Studio Borovička, případně subjekty, které figurují jako oficiální obchodní společník našeho studia, s jejichž svolením dané data publikujeme (fotobanka, zákazníci, apod.) Publikování nebo další šíření obsahu tohoto webu není dovoleno bez písemného souhlasu autorů.